روش های ارسال کالا

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می‌کنیم. مجموعه خانه ی دوربین بوسیله اتوماسیون بسیار پیشرفته ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می‌کند. نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی خانه ی دوربین در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت می‌پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری می‌باشد، (در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان و روش ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد، هماهنگی های لازم در شرایط خاص از طرف انبار خانه ی دوربین صورت می‌پذیرد)

محدوده شهر تهران:

 پیک: ارسال کالا در محدوده شهر تهران توسط پیک و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است.

 پیک فوری : در این نوع ارسال زمان دریافت کالا به صورت روزانه و در بازه زمانی 10 الی 18 می باشد.

 تحویل حضوری : بعد از دریافت پیامک بسته بندی و ارسال یا تماس از واحد لجستیک خانه ی دوربین امکان دریافت کالا به صورت حضوری میسر میشود با توجه بر این مورد که اگر مشتری پیک یا شخص جایگزین برای دریافت کالا به شرکت بفرستند ملزم است که پیامی در بخش تماس با ما، با موضوع پیگیری سفارش ثبت کرده و بعد از وارد کردن شماره سفارش در بخش متن پیام نام و نام خانوادگی و کد ملی شخص جایگزینشان برای دریافت کالا را درج کنند تا کالا بدون معطلی تحویل گیرنده شود.

 ارسال کالا توسط باربری : در این نوع ارسال بسته به موقعیت جغرافیایی در بازه زمانی 24 الی 48 ساعت می باشد.

محدوده خارج از شهر تهران:

تیپاکس:شرکت خصوصی تیپاکس به منظور ارسال برای مراکز استان و شهرهایی می‌‌باشد که دارای دفاتر تیپاکس هستند، می‌باشد.

سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌‌کند.

باربری:در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می‌پذیرد. تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد. ممکن است 24 – 48 – 72 ساعت زمان ببرد. برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت تیپاکس، پایانه و برای کالاهای سنگین از طریق باربری های مجاز  به دست شما خواهد رسید. ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد، البته همیشه شما حق انتخاب خواهید داشت.

  0
  سبد خرید
  Your cart is emptyReturn to Shop
  Open chat
  1
  پشتیبانی آنلاین
  cctv house support
  سلام