ماژول GPON

دسترسی:

ناموجود


  •  نرخ داده 1244Mb/s downstream and 2488Mb/s upstreamدارد
  • اتصال رابط Small form factor pluggable, simplex SC
  • قالبMSA SFP

ناموجود

مقایسه

ماژول GPON اجازه میدهد تا هر دستگاه RouterBoard بدون نیاز به نصب و راه اندازی و بدون استفاده از هیچ مودم خاصی اتصال فیبر به منازل مسکونی را برقرار سازد . این ماژول یک راه حل plug and paly معنی میشود که شما به راحتی آن را به دستگاه خود متصل مینمائید بدون آنکه احتیاج به هیچگونه تنظیم خاصی احتیاج داشته باشید . این ماژول توسط همه محصولات فیبر کمپانی میکروتیک حمایت و با هر روتر با هر ورژنی سازگاری دارد و تمام مراحل نصب و پیکربندی در سمت ISP انجام خواهد شد .

GPON ONU ادغام شده با GPON میباشد و به طور کامل با استانداردهای ITU-T G.984  سازگار میباشد , ONU در قالب استاندارد MSA SFP طراحی شده است ,  و به سادگی میتوانید به یک پورت فیبر استاندارد در روتر خود متصل نمائید .

شناسه محصول: 5487FB8/411 دسته:
برند

MIKROTIK

نوع محصول

بر اساس 0 بررسی

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

اولین نفر برای بررسی باشید “ماژول GPON”

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

Open chat
1
برای استعلام موجودی و قیمت کلیک کنید
cctv house support
سلام