,

ماژول فیبر نوری S-31DLC20D

دسترسی:

ناموجود


  • کانکتور Dual LC UPC
  • حداکثر سرعت پشتیبانی شده 1.25G
  • حداکثر فاصله پشتیبانی شده 20 کیلومتر
  • سازگار با محفظه SFP
  • نوع ماژول سینگل مد SM
  • طول موج 1310nM نانو متر
  • دمای محیطی آزمایش شده برای کارکرد ماژول 40- الی 70+ درجه سانتیگراد

ناموجود

مقایسه

S-31DLC20D یک ماژول فیبر نوری از تجهیزات کمپانی میکروتیک میباشد که با سرعت 1.25G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. این ماژول دارای یک کانکتور Dual LC UPC است و به صورت سینگل مد (Single Mode) عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا مسافت 20 کیلومتر را دارا میباشد .

با توجه به آزمایشات انجام شده توسط کمپانی میکروتیک این ماژول سازگار با محصولات  RB260GS ، RB2011LS ، RB2011LS-IN ، RB2011UAS-IN ، RB2011UAS-RM ، RB2011UAS-2HnD ، RB2011UAS-2HnD-IN و CCR1036-12G-4S میباشند . همچنین این ماژول با سایر دستگاههای دارای محفظه SFP غیر از محصولات کمپانی میکروتیک نیز سازگار هستند.

شناسه محصول: 5487FB8/409 دسته: ,
برند

MIKROTIK

نوع محصول

بر اساس 0 بررسی

0.0 به طور کلی
0
0
0
0
0

اولین نفر برای بررسی باشید “ماژول فیبر نوری S-31DLC20D”

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

Open chat
1
برای استعلام موجودی و قیمت کلیک کنید
cctv house support
سلام